Dárkový set tělových krémů s levandulovým olejem
Související produkty
Zjemňující krém s levandulovým olejem na ruce a nehty. Nádherně voní levandulí a zanechá vaši pokožku jemnou a vláčnou Obsah 100 ml
Zvláčňující olejová pěna do koupele s levandulovým olejem. Dopřejte si příjemné chvíle relaxace s kouzelným nádechem Provence.
Ručně vyráběný krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z bylin a vůní levandule 200 ml. Sprchový gel je opatřený atraktivní textilní etiketou a šetrně myje vaši pokožku.
Dárkový kazeta levandulové kosmetiky s dřevěným dekoračním srdíčkem Milý dárek, který potěší
Koupelová sůl s bylinami 1200 g - uklidňující s levandulí - a s filtračním sáčkem. Ručně vyráběná a balená bylinná koupelová sůl v plastové dóze. Relaxační bylinná koupel u vás doma.
Dárkové balení levandulové kosmetiky v papírové kazetce pro péči o pokožku těla a obličeje
Detailní popis produktu
Zavřete oči a nechte se unášet uklidňující a smyslnou vůní levandule. Tato bylinka si získala neuvěřitelnou oblibu nejen tím, jak nádherně voní, ale i mnohostrannými účinky. Zahalte se do její vůně a vychutnejte si v klidu každý den se vším, co Vám přinese.
Dárkové balení kosmetiky s levandulovým olejem patří mezi nejoblíbenější. Levandulový olej má širokou škálu uplatnění. Je znám především pro své zklidňující a regenerační účinky. Báječně uvolňuje nejen pokožku, ale i svalové napětí těla i mysli, zlepšuje prokrvení pokožky, působí proti depresím a špatné náladě. Využívá se rovněž k ošetření popálenin, plísní a ekzémů. Je ideální k regeneraci přecitlivělé a namáhané pokožky, omezuje riziko jejího popraskání. Kosmetika s levandulovým olejem dodá pocit hebkosti a pružnosti, nádherně pokožku provoní.
Dárkové balení obsahuje:
Pečující krém na ruce 150 ml
Zjemňující krém na nohy 150 ml
Kosmetický dárkový balíček složený z výrobků prémiové kosmetiky Botanica Bohemia s vůní levandule. Originální dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml, vlasový šampon 200 ml a ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g s extraktem z bylin a vůní levandule.
Luxusní dárkové balení přírodních mýdel s vůní levandule Papírová krabička obsahuje tři kusy mýdel po 125g Reliéf květin
Dárkové balení kosmetiky v papírové kazetě s levandulovým olejem, pro péči o pokožku těla a obličeje
BIO hydrolát z levandule osvěžuje a zchlazuje, je ideální pro normální, podrážděnou či zánětlivou pokožku. Obsah 200ml
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
