Substrát FORESTINA HOŠTICKÝ pro bylinky a zelené koření 10l

129 Kč –26 %
substrat forestina hosticky pro bylinky a zelene koreni
129 Kč –26 % 95 Kč
Skladem

Speciální zahradnický substrát pro bylinky a zelené koření s hnojivem na 6 týdnů.

Balení 10 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Substrát pro bylinky a zelené koření je vyroben ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny, pemzy, prosetého jemně tříděného křemičitého písku a organických hnojiv obsahujících všechny hlavní živiny i stopové prvky.

Substrát neobsahuje minerální (průmyslová) hnojiva. Půdní reakce je upravena jemně mletým dolomitickým vápencem.

Složení substrátu podporuje tvorbu silic a aromatických látek. Je ve formě mikrogranulátu, což zaručuje mnohem efektivnějšího rozmístění hnojiva v substrátu.

Díky tomu je zajištěn rovnoměrný růst rostlin a tvorba kořenového systému.

Přítomnost pemzy v substrátu má příznivý vliv na zadržování vody i na lepší provzdušnění substrátu. Obsahuje potřebné množství základních i stopových živin.

Při přesazování vybereme nádobu přiměřenou velikosti rostliny. Nasypeme menší vrstvu substrátu, vložíme rostlinu, okolní prostor zasypeme substrátem a lehce přitlačíme a přiměřeně zalijeme. Substrát je obohacen o potřebné živiny, které bylinky pro svůj růst potřebují.

S následným hnojením tedy začínáme až po 6 týdnech po přesazení. Pro maximální efekt pěstování bylin a zeleného koření je nezbytné rostliny dostatečně přihnojovat.

Balení: 10 l.

Pokud objednané zboží bude muset být zabaleno do více balíků (při objednání většího množství, nebo z důvodu hmotnosti), bude cena za přepravné upravena dle počtu balíků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: